💛 Darmowa dostawa od 149 zł 💛

Wersje językowe
Stawiamy na jakość

40 lat na rynku. Wiele osób pyta jak to w ogóle możliwe? Odpowiedź jest prosta – od samego początku postawiliśmy na najwyższą jakość produktów. Hencz Toys właściciel marki Mom’s Care to zespół przeszło 30 doświadczonych pracowników. To dzięki nim otrzymujesz zabawkę takiej jakości zaprojektowaną i wyprodukowaną w Polsce.

Dzięki czemu nasze zabawki są tak wyjątkowe?

 

Szwalnia To tu dzieje się magia. Dzięki doświadczonym szwaczkom nic nie zdradzające kawałki materiałów składają się w piękną całość. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście. Przez swój rozmiar wymagają umiejętności przewyższające tworzenie ubrań czy bielizny. Tutaj gra toczy się o minimetry. A to wszystko po to, aby dać w Twoje ręce zabawkę idealną.

 

Projektowanie

Kluczem jest znać możliwości tkaniny. Jak się zachowa, do czego będzie pasować, jak będzie pracować pociągana przez dziecko. Jednym słowem bez praktyki ani rusz. Często zanim dojdziemy do celu musimy wykonać nawet kilkadziesiąt prototypów. Proces żmudny, ale niezniechęcający. Co roku wpuszczamy na rynek przynajmniej kilkanaście nowych wzorów.

 

Szwalnia

To tu dzieje się magia. Dzięki doświadczonym szwaczkom nic nie zdradzające kawałki materiałów składają się w piękną całość. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście. Przez swój rozmiar wymagają umiejętności przewyższające tworzenie ubrań czy bielizny. Tutaj gra toczy się o minimetry. A to wszystko po to, aby dać w Twoje ręce zabawkę idealną.

 

 

 

 Tekstylia Godne Zaufania, Znak Jakości, Bezpieczne dla dziecka    

Kontrola jakości

Wybieramy materiały sprawdzonych polskich producentów. Część z tkanin jest produkowana dla nas indywidualnie. Przy doborze surowców zwracamy uwagę na oznaczenie „Przyjazne dla dziecka”, Oeko-Tex oraz spełnianie europejskich norm. Zlecamy też cyklicznie testy w Instytucie Włókiennictwa pod kątem barwienia czy wytrzymałości. To o tkaninach. A co dalej jak już zabawka wyjdzie spod maszyny? Przechodzi przez ręce co najmniej dwóch wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią wychwycić minimalne wady.

Zgodność naszych produktów z normami weryfikuje także Państwowa Inspekcja Handlowa. Średnio raz na kwartał kontaktuje się z nami dokonując kontroli w miejscach sprzedaży. My je przechodzimy bez problemu, ale wygooglujcie w wolnej chwili jak one kończą się dla wielu importowanych zabawek z Azji.

Dystrybucja

Sprawna sieć sprzedaży budowana przez lata zarówno w sklepach tradycyjnych jak i internetowych, to nie tylko sposób, aby do Was dotrzeć z naszym asortymentem, ale także aby zbierać opinie i trzymać rękę na pulsie w zabawkowej modzie.

Dzisiaj dostępni jesteśmy w ponad 500 sklepach na terenie całej Polski. 

 

 

     

 

 

Współpraca z rodzicami

Zawsze do nas możecie napisać, zawsze możecie zadzwonić. Odpowiemy na każde pytanie i zawsze chętnie posłuchamy Wasz opinii i sugestii. A jeśli zabawka w wyniku wady uszkodzi się w przeciągu 2 lat użytkowania, wymieniamy ją na nową.

Nie jesteśmy firmą, która gra na szybki zysk. Wręcz przeciwnie, dobrze wiemy, że jeśli zasłużmy na Twoje uznanie to wrócisz do nas po kolejną. I mamy takich klientów mnóstwo.

Podziel się z nami swoją opinią.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.